YOU NAME IT - WE HAVE IT
 
Frame - TV
The best displays around 
מסכי מראה - מסכי מסגרת  Magic Mirror - Frame TV's

נמאס לכם מהטלויזיות הנדושות עם גוף מפלסטיק שיוצאות מקופסאות קרטון בסופרים או בחנויות  ??  יש לנו משהו אחר לגמרי בשבילך .
מסכי מראה ומסגרת מהטובים בשוק , תכנונים בלעדיים , תכנון לפי דרישה ספציפית או התאמה ספציפית לאתר הלקוח .
גדלים שונים מ"15  עד "82
מיועד הן לתחום הבתים הפרטיים עם מסכים מיוחדים לחדרי שינה , חדרי מקלחת וחדי מגורים .
והן לתחום המסחרי עם אפליקציות שדורשות מראה רגילה עם הודעות , מסרים , קליפים ופרסומות שרצות עליה .
 
מיועד למגוון רחב של סקטורים כגון בתי מלון , חדרי שירותים , מבואות המתנה למעליות  , מסעדות ובתי קפה , אזורי מדידה בחנויות ביגוד .
 
אפשר לקבל את כל מסכי המראה עם מחשב מובנה ומערכת digital signage   דרך האינטרנט .
 
ניתן לקבל מראות בשטח גדול ללא קשר לגודל המסך הקבוע מאחור
 
ניתן לקבל מראות בגודל עד 175 x  100 ס"מ כולל מסגרות שונות לבחירה .

Frame -TV מייבאת את מראות הMAGIC MIRROR מחו"ל בעצמה ולכן ניתן לקבל את המוצרים בעלויות סבירות בהחלט .
                                                                                                                                  
                                            
   מסך "46 עם מסגרת דקה מאד , משולב עם מראה מסוג  Magic Mirror  כך שמתקבל חצי מסך אקטיבי עם תמונה , וחצי המסך השני נשאר כמראה  אפשרי להחליף בין הצדדים או לקבל את השטח האקטיבי קטן יותר { רבע תמונה }.


                                                                
 
מסך "42 אנכי , עם מסגרת דקורטיבית בסטייל קלאסי עתיק + מראה , המסך צמוד לקיר במרווח אפס , ניתן לקבל במגוון גדול של סוגי מסגרות או גדלים שונים של מסכים , מתאים לחדרי מגורים , חנויות ו digital signage .
שימו לב שאנו לא מבצעים מיסגור והתאמת מראות למסכים שכבר ניקנו בשוק הצרכני , התאמת מסגרת ומראה מחייבת פרוק מעטפת הפלסטיק של המסך ובטול האחריות הקיימת על המסך , לכן כל המסכים שאנו מספקים הינם מקוריים משלנו שתוכננו לקבל עליהם מסגרות ומראות ותוכננו לעמוד בתנאי החום של הנישה הסגורה .אזהרה לתשומת לב הלקוחות !!!
 
ישנן חברות המנסות להציע מסגרות לטלויזיות רגילות הקנויות בשוק , ברצוננו להביא לידיעתכם שמיסגור טלויזיה קנויה עלול להזיק למכשיר לטווח הקצר והארוך . מרבית המסגרות המוצעות כולאות את החום של הטלויזיה ולא מאפשרות לו מיפלט , רגישות מיוחדת יש לטלויזיות ה LED כיוון שאורך החיים של ה LED נקבע ביחס ישר לטמפרטורת העבודה שלו , ככל שטמפרטורה הפנימית גבוהה יותר אורך החיים של הלד מתקצר משמעותית .

אורך חייהם של טלויזיות LED קצר יותר מטלויזיות CCFL { הרגילות } גם בתנאי עבודה רגילים , לא כל שכן בתנאי חום גבוהים יותר שנובעים מכליאת החום ע"י המסגרת החיצונית .

אנו ב Frame-TV לא משתמשים בטלויזיות LED בפרוייקטים של אטימה ע"י מסגרת או זכוכית קדמית אלא רק במסכי LCD רגילים שגם הם מתוכננים על ידינו בצורה כזו שעודף החום שנוצר מהאטימה לא יזיק למכשיר .

זיכרו , עליית טמפרטורה בתוך המסך מקצרת חייו של כל המסך באשר הוא ללא קשר ליצרן או לסוג המסך , במיוחד משמעותי הדבר במסכי LED .

  

מסך LCD "46  שקוע לתוך נישה בקיר ומסביב מסגרת דקורטיבית מעץ מלא וכולל מראה מסוג magic mirror  , ניתן לקבל את העיצובים הנ"ל עם שלל סוגי מסגרות שונות וגדלים שונים של מסכים .
שימו לב שאנו לא מבצעים מיסגור והתאמת מראות למסכים שכבר ניקנו בשוק הצרכני , התאמת מסגרת ומראה מחייבת פרוק מעטפת הפלסטיק של המסך ובטול האחריות הקיימת על המסך , לכן כל המסכים שאנו מספקים הינם מקוריים משלנו שתוכננו לקבל עליהם מסגרות ומראות ותוכננו לעמוד בתנאי החום של הנישה הסגורה .

 

מסך חדר שינה בגודל "40 הכולל מסגרת דקורטיבית ומראת magic mirror  , התמונה ניתנת להזזה , שימו לב להשתקפות המיטה בתחתית התמונה , ניתן להתאים את צבעי המסגרת לצבעי חדר השינה , אפשרי לקבל כל גודל מסך עד "70 עם מסגרת ומראה.

 

אותו מסך חדר שינה כשהמסך אינו פועל , איכות השתקפות המיטה גבוהה ביותר . יש לנו מספר רמות של השתקפות מראות מסוג magic mirror , אנו מייבאים בעצמנו את המראות לכן המחירים אטרקטיבים .

מסך "22 שתול בתוך מראת חדר שירותים , ניתן לקבל את גדלי המראות עד 175 ס"מ על 100 ס"מ , ניתן לקבל כל פרוייקט כזה גם עם זכוכיות כהות במקום מראות .
 
 
מסך "42 שתול בתוך דלת הזזה של ארון בגדים , הזכוכית הקדמית הינה זכוכית כהה ולא מראה .

מסכי "42 עם מסגרות ללא מראות באיכות גבוהה ביותר , אנו דואגים לתליית המסך צמוד לקיר במרווח אפס , המסכים מדמים תמונות אומנותיות , ניתן להתאים את סוגי המסגרות לרהוט החלל מגורים ועם חלוף הזמן גם להחליפם יחד עם חידוש ורענון הרהוט , אין צוך להחליף את המסך עצמו .
 
 תמונה ציור אומנותית ? לא זה מסך שלנו . 
לייבסיטי - בניית אתרים